Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

pracownicy

Wiesława Sińczuk
W 1994 roku przy wsparciu męża założyła firmę i rozpoczęła pracę na własny rachunek trafiając celnie w potrzeby ówczesnego rynku. Dzisiaj prezes spółki z o.o., szefowa zgranego zespołu księgowych lubiących swoją pracę. W 1997 roku obroniła dyplom licencjata na kierunku podatkowo - rachunkowym.
Agnieszka
Współpracuje z firmą od początku jej istnienia, dzielnie wspierając w działaniach szefową. Obecnie pełni funkcję zastępcy prezesa i zastępcy głównego księgowego. W 1997 r. obroniła licencjat w zakresie podatkowo - rachunkowym, a w 2004 roku ...
Beny
Zatrudniony w 1998 roku jako asystent prezesa. Z czasem powierzano mu coraz to nowe obowiązki. Szybko się uczył, ukończył kurs księgowy. Po latach awansował na stanowisko księgowego. Z wykształcenia jest technikiem - informatykiem. 
Danusia
W firmie pracuje od 2000 roku. Wykształcenie policealne ekonomiczne wsparte licznymi kursami i szkoleniami w zakresie księgowości i płac. Posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zajmuje stanowisko samodzielnej księgowej. 
Asia
Pracuje od 2002 roku, zaczynała jako referent biurowy. W 2006 roku ukończyła studia i zdobyła tytuł magistra z zakresu zarządzania usługami finansowymi i bankowymi. Ukończyła wiele kursów z zakresu księgowości i płac. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe w...
Jagoda
Studentka polonistyki, która już od 2012 roku współpracuje z biurem. W chwilach wolnych od zajęć na uczelni wspomaga nasz zespół swoją pracą. Młoda i dokładna. Mimo, że studiuje na kierunku humanistycznym świetnie radzi sobie w świecie rachunkowości.
copyright © 2017
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl